
Het CDA Bergen heeft enige tijd geleden een oproep gedaan aan jongeren om te polsen of er behoefte is om eventueel één of meerdere CPO’s op te richten. Ruim 60 geïnteresseerden waren maandag 7 september 2020 aanwezig bij ‘de Pruuver’ tijdens de informatieavond over CPO georganiseerd door het CDA Bergen.
Bij CPO (Collectief Particulier Opdrachtgeverschap) zijn de toekomstige bewoners zelf projectontwikkelaar. Gedurende het gehele ontwikkel- en
bouwtraject nemen zij, georganiseerd in een vereniging, de beslissingen. Ze kiezen een architect en een aannemer en werken direct samen met alle professionele partijen in het bouwproces. Zo ontstaan er binnen ieders budget goede woningen, die aan alle individuele wensen voldoen. Deze ontwikkelvorm is met name interessant voor starters.
- Samen, zelf de baas zijn
- Woningen bouwen tegen kostprijs
- De kosten en de zorgen van het samen bouwen delen
- Een buurt opbouwen, voor de eerste steen gelegd is
Bekijk hieronder een interview met Koen Jacobs door ‘Maasduinencentraal’ na afloop van de infoavond.
Goede avond
Ik zou graag meer informatie willen over nieuwbouw in Afferden Straatakkerweg