Op zaterdag 18 oktober zal Raymund Swertz, samen met zijn team ‘A1 Biljarts/de Veemarkt’ uit Doetinchem, een ‘uitwedstrijd’ spelen in Afferden tegen ‘ABC ’t Töpke/Biljartservice v. Gemert’. Dit is een competitiewedstrijd in de hoogste kadercompetitie van Nederland, de topteam eredivisie competitie.
Raymund Swertz, Michel van Silfhout en Ludger Havlik strijden in deze competitie om het kampioenschap. Afgelopen twee jaar zijn zij als tweede geëindigd. Normaal gesproken speelt wereldkampioen driebanden én bandstoten, Frederic Caudron, ook mee. Echter door zijn drukke agenda zal hij er aankomende zaterdag 18 oktober helaas niet bij zijn.
Alle spelers zullen deze dag twee wedstrijden spelen in het kader 47/2, kader 71/2 of bandstoten. Raymund zelf zal het 47/2 of het 71/2 gaan spelen, in beide disciplines is hij regerend Europees kampioen.
De wedstrijden beginnen om 11.00 uur en zullen plaatsvinden in zaal ‘carpe diem’ (hengeland 10-A in Afferden). De entree hierbij is gratis.
Gerelateerde berichten
- Raymund Swertz zet triomfmars voort
- Raymond Swertz 2e op NK ankerkader 47/2
- Raymund Swertz jongste ere-klasser Nederland
- Raymund Swertz Nederlands kampioen eredivisie topteams
- Raymund Swertz wint NK 47/2 in Rosmalen
- Jeffrey van Heesch Nederlands kampioen Topklasse jeugd
- Raymund Swertz prolongeert Nederlandse titel
- Biljartclub ABC ’t Töpke verhuist naar Iedershuus
- Raymund Swertz doet gooi naar titel
- Raymund Swertz voor derde keer naar goud op NK