In Afferden is de spanning weer te snijden. Wie oh wie wordt de 62ste Prins van de Peijas in Afferden. Op 6 januari is het zover, dan zal in zaal ‘de Pruuver’ bekend gemaakt worden wie de nieuwe Prins voor het komende carnavalsseizoen zal worden.Voordat dit allemaal bekend gemaakt wordt, wordt er uiteraard eerst uitgebreid afscheid genomen van Prins Marc 1. Nadat Prins Marc is toegetreden tot de Ald Prinsegarde, zal deze Garde zich naar het huis van Ald Prins Ben (van Hoof) begeven. Hier zal de nieuwe Prins zich aan de Ald Prinse Garde mogen vertonen. Nadat hij goedgekeurd is en er enkele polonaises gelopen zijn (dit om de nieuwe Prins alvast warm te laten draaien), gaan ze met zijn allen weer terug naar zaal ‘de Pruuver’, waar de rest van de Peijassen al in spanning zit te wachten op de nieuwe Prins.
Na een waarschijnlijk weer zeer hilarische opvoering, verzorgd door een deel van de Ald Prinse mag dan, zo rond 22.11 uur de nieuwe Prins zich eindelijk vertonen aan alle Peijassen en er samen tot in de late uurtjes een geweldig feest van maken. De muziek deze avond wordt verzorgd door SBS sounds DJ Frans en natuurlijk door joekskapel Wèr of Gèn Wèr D’ran.
De avond begint om 20.00 uur, bij Luke in zaal ‘de Pruuver’, de entree is gratis en het zou verdomd mooi zijn als alle aanwezigen verkleed waren.
Gerelateerde berichten
- Aankondiging Prinsebal op zaterdag 11 januari 2014
- Prinsebal 2017
- Video: Prinsenbal 2019
- Prins Marc d’n Urste zwaait de scepter bij de Peijas
- Prins Giel d’n Urste regeert in Peijassenrijk
- Prins Twan (Krebbers) d’un Urste, de nèje Prins van Offere
- Prinsebal CV ‘De Peijas’
- Video: Prinsebal 2015, een kijkje achter de schermen
- Fotoalbum: Prinsenbal 2019
- Kees dun urste (Driessen) is de nèje prins van Offere