Op verzoek van de Bergense CDA fractie is de gevaarlijke situatie rondom de fietsoversteekplaats op de N271 bij Afferden onlangs aan de orde geweest in de commissie ruimte, infrastructuur en financiën van de Provincie Limburg.
Gedeputeerde Staten hebben de toezegging gedaan dit jaar de middenberm van de oversteekplaats te verbreden. Door deze bredere middenberm kunnen fietsers veiliger de weg in twee etappes oversteken. Daarnaast zal de provincie de veiligheid op deze plek intensief gaan monitoren. Als de situatie door de bredere middenberm onvoldoende verbeterd, zullen snelheidsbeperkende maatregelen op de N271 in Afferden overwogen worden.
“Dagelijks maken heel veel kinderen uit onze gemeente gebruik van deze oversteekplaats om naar de scholen in Boxmeer te fietsen. Ik ben blij dat de provincie dit probleem serieus neemt en gaat aanpakken”, zegt CDA kandidaat Statenlid Hennie Nillesen.
Bron: Gezien.nl
Gerelateerde berichten
- Informatieavond over aanpassing fietspad N271
- Video: Camping Klein Canada over de dijk(versterking)
- Steenfabriek Nuance
- Rijksweg 1937
- Kruising Eckeltsedijk-Dorpsstraat in Afferden op de schop
- Video: Gemeente Bergen woedend op dorpsraad
- Dijkversterking bij Veerweg richting pont
- Oude kerk vanaf de Rijksweg gezien 1943
- Zuilen voormalige villa Angelbeck wijken voor fietspad
- Proef met lichtgevend markering fietspad N271 bij Afferden